Bilety, zaproszenia


Udział w programie Grandy jest bezpłatny. Na wybrane punkty programu obowiązują jednak zapisy lub bezpłatne zaproszenia.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc siedzących jaką możemy zagwarantować postanowiliśmy, że na wieczorne filmy: „Zbrodniarz i Panna „, „Rewers”, a także na niedzielny film „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”  oraz na spektakl „Po Sezonie” Teatru MplusM będą obowiązywać bezpłatne bilety. Bilety będą dostępne w punkcie INFO w hali dawnego dworca głównego od piątku godz.14.30 oraz w pozostałych dniach. Uwaga brak biletu nie oznacza niemożności uczestnictwa !

Wykłady organizowane przez SWPS Formularz zgłoszeniowy http://swps.pl/poznan/poznan-aktualnosci/poznan-wydarzenia/zgloszenie-na-festiwal-kryminalu-granda

„Scherlock Holmes morduje skrzypce”  – Zaproszenia do odbioru w siedzibie Towarzystwa , ul. Świętosławska 7, Poznań (Stary Rynek) od czwartku (1.10.) w godzinach 9.00 – 15.00  Ilość ograniczona!

Wystawa Zakładu Medycyny Sądowej  – bezpłatne zaproszenia po okazaniu dowodu dojrzałości do odbioru w punkcie INFO w hali dawnego dworca głównego zawsze w dniu wystawy, na określoną godzinę. Limit 20 osób na jedną godziną. Wystawa składa się z 2 części : wykładu na temat sposobów identyfikacji oraz oglądanie ekspozycji z przewodnikiem – specjalistą Zakładu Medycyny Sądowej. Czas trwania ok 40 minut.

Gra miejska pt. „Denatka na dworcu” – aby wziąć udział w Grze Miejskiej należy wypełnić formularz jaki dostępny będzie na stronie Gry od dnia 01.10 godz.12.00 do 07.10 godz.12.00

2 thoughts on “Bilety, zaproszenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *