Empik Plac Wolności

EMPIKOWA STACJA SENSACJI – ZABAWY DETEKTYWISTYCZNE
24 września, godz. 12:00-16:00 empik Plac Wolności, Poznań, ul. Ratajczaka 44
W ramach festiwalu Granda zapraszamy na „empikową stacje sensacji”. Dzieci oraz młodzież chcącym poczuć się jak zawodowy detektyw zapraszamy na serię specjalnych warsztatów.  W ramach spotkania będzie można min. odszyfrowywać ukryte wiadomości, zdjąć odciski palców, rozwiązać zagadki oraz przeprowadzić eksperymenty. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają specjalne certyfikaty detektywistyczne.
Warsztaty przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 do 15 lat.
EMPIKOWA STACJA SENSACJI – LARP „Niezapomniany rejs”
25 września, godz. 12:00-16:00 empik Plac Wolności, Poznań, ul. Ratajczaka 44

Agnieszka „Pooka” Schulz
Pewnym zaskoczeniem był dla ciebie list, który znalazłeś na swoim biurku. Dlaczego służba nie powiadomiła cię o otrzymanej korespodencji? Zwłaszcza, że list okazał się być zaproszeniem na luksusowy rejs.W tytule ani na kopercie nie wymieniono żadnego nadawcy, ale znalazła się tam wzmianka, że wśród gości ma pojawić się światowej sławy pisarka. Na początku miałeś pewne wątpliwości, ale w końcu zdecydowałeś się potwierdzić swoją obecność na przyjęciu. W końcu masz swoje powody, prawda?
Zapraszam na kryminalny LARP utrzymany w klimacie noir, który wciągnie was w świat dystyngowanych detektywów, niebezpiecznych dam i krwawych zbrodni. Akcja dzieje się parę lat przed I wojną światową, mile widziane garnitury, fraki i smokingi dla Panów oraz suknie wieczorowe dla Pań.
zapisy pod adresem paweł.czarnecki@empik.com lub numerem tel. 697575860