KSIĘGARNIA AUTORSKA

 

Dwa, a nawet trzy znakomite wydarzenia w niebanalnej Księgarni AUTORSKIEJ (kto już widział te aranżacje – polecamy odwiedzić King Cross Marcelin choćby dziś by sprawdzić samemu!) podczas GRANDY!

 

 Nigdy wcześniej księgarnia nie była, aż tak niebezpiecznym miejscem! 

Weź udział w grze ESCAPE ROOM w Księgarni Autorskiej w King Cross Marcelin!
Specjalnie dla Was nasza księgarnia 22 i 23 września po zamknięciu galerii (godz. 21.00) zamieni się w pokój pełen zagadek i sekretów. 

Gra przeznaczona jest dla grup od 4 do 6 osób w wieku od 15 lat. Jedyne co trzeba zrobić, to wydostać się z zamkniętej księgarni używając swojego sprytu i pomysłowości oraz przechytrzyć drugą drużynę zamkniętą w tym samym miejscu. Grupa, która najszybciej wydostanie się z pokoju oprócz sławy i chwały otrzyma NAGRODĘ.

Bezpłatny udział! By zdobyć bezpłatne zaproszenie śledź profil FB Festiwalu Kryminalnego Granda https://www.facebook.com/festiwalgranda/ oraz profil FB Księgarni Autorskiej w Poznaniu https://www.facebook.com/AutorskaPoznan/, weź udział w konkursach i wygraj wejściówkę dla siebie i znajomego.

 

Gdyby ktoś nie zdążył na spotkanie na scenie grandowej, to 23 września o godzinie 17.00 będzie mógł spotkać się z Markiem Krajewskim w księgarni Autorskiej w galerii King Cross Marcelin! Będzie to okazja do otrzymania autografu i bezpośredniej rozmowy z autorem szesnastu bestsellerowych powieści kryminalnych.

Zapraszamy!